Pondělí 1. června 2020, svátek má Laura
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 1. června 2020 Laura

Vox populi-vox dei: nejlepší komentáře z FB k prezidentské volbě v USA

9. 11. 2016 10:14:22
Zamávejte naposledy devadesátkám, pápá. Clintonovým, Albrightové, i Havlovi. Ode dneška je to definitivně historie. (Jan Zahradil)

-----------------------

Po Brexitu druhé důležité potvrzení nového trendu: média, elity a celý ten slavný mainstream si už nemohou s voliči dělat, co se jim zachce. Už nejde voliče manipulovat účelovými průzkumy "veřejného mínění", ani mediální masáží, ani podporou davu celebrit, ani strašením koncem světa, když budou hlasovat "špatně".

Volič se opět stává svébytnou jednotkou s vlastní schopností uvažovat, ne jen hlasovacím zařízením, které plní předem připravený scénář, nadiktovaný majiteli univerzální pravdy. Volič zkrátka umí ze dvou nedobrých řešení vybrat to nejméně špatné a tomu prvnímu říci NE!" (Karolina Stonjeková, Svobodní)

-----------------------

Podle našich objektivních médií po puči v Polsku přišla revoluce v Americe.
Pánové ... pánové a dámy, volby se tomu říká! Volby. Demokratické, svobodné volby.

-----------------------

Zprávy ČT jsou jak vůdcův poslední boj z bunkru pod kancléřstvím.

-----------------------

Celá Amerika, celá Evropa, všechna média, všichni lidé pláčou a lkají kvůli Hilary. Tento obraz nám nabízí veřejnoprávní Česká televize! Záběry z USA nám ukazují pohled na ztrápené, zničené a zlomené lidi. Něco jako konec světa. Prosím vás a kdo toho Trumpa v Americe tedy volil? (Michaela Julišová, levicová publicistka)

-----------------------

Liberálové jsou v prdeli. Vyvaleně zírají na lidi o kterých doposud netušili, že existuji a strkali je do škatulky starej, bílej, blbej, sexistickej rasista ... a najednou tam stoji hezká kultivovaná paní, která má co dělat aby se nerozbrečela štěstím, že není sama kdo si myslí, že ten svět co si namalovali liberálové a nikoho k tomu nepustili, stojí úplně za hovno. Pan reportér, co se poslední rok snažil z Trumpa udělat monstrum, se ji nechápavě ptá: "A proc jste ho jako žena volila?" "Protože je jinej..." Než vy. (Daniel Vávra, herní designér)

-----------------------

Trump odpovídá na hlubší potřebu společnosti, která je tak silná a opravdová, že s tím ani celý oskarovský večírek plný herců nic nezmůže. (Martin Jaroš, marketingový expert)

-----------------------

Proč brečí Saúdové, to chápu, miliony petrodolarů v háji, ale proč fňuká Pehe, to mi není jasné. Taky investoval?

-----------------------

Vyvěsí v Bílém domě červené trenýrky?

-----------------------

Právě jsem se dočetl v americkém tisku, že Trumpa podpořil i hádejte kdo? Američtí voliči v amerických ozbrojených silách. Nedivím se, byla to jejich krev, která tekla v konfliktech, které zapříčinila hloupá politika jejich vlády. A která by první tekla, pokud by politika konfrontace pokračovala. (Tomáš Haas)

-----------------------

Zdálo se to téměř neuvěřitelné. Nejvýznamnější země na světě dala velké STOP politické korektnosti, multi-kulturalismu, genderismu, environmentalismu a elitám ničícím občany. ... Je asi jisté, že svět se nezmění přes noc. Ale tuto noc se nastartovala změna a to veliká. Je to historicky největší porážka neomarxismu a věřím, že i začátek konce tohoto šíleného experimentu. A jestliže už i superkorektní Američané dokázali říci dost, přese všechny ty prolhané průzkumy a mediální manipulace, pak věřím, že my v Evropě to dokážeme co nevidět taky. (Miroslav Jahoda, Svobodní)

-----------------------

"Setkám se s lidmi z velkého byznysu a budu tak mít lepší vhled na aktuální události", prohlásila právě na ČT Věra Jourová.

-----------------------

Pane prezidente Trumpe, máte šanci stát se novým Reaganem. Doufám, že budete mít stejně šťastnou ruku při výběru rozumných, kompetentních poradců, jako měl on.

-----------------------

Dějiny se mění v okamžicích, kdy se z vtipů stává realita...

-----------------------

P.S.: Čemu se všichni diví? Mně je to jasný. Vždyť Donalda podpořil Chuck Norris

Autor: Eva Svobodová | středa 9.11.2016 10:14 | karma článku: 43.78 | přečteno: 4766x

Další články blogera

Eva Svobodová

Pražská apokalypsa, den 34: Obětujte důchodce!

Lidem z té „karantény“ už fest přeskakuje. Někteří dospěli k názoru, že nechat pomřít důchodce, aby se mohlo konečně zase chodit do fitka, je vlastně OK. Protože ekonomika je důležitější.

3.4.2020 v 13:13 | Karma článku: 36.99 | Přečteno: 1259 | Diskuse

Eva Svobodová

Pražská apokalypsa, den 17: Blbá nálada je tady.

Rozkazy jsou vydány, všichni připravení v zákopech s rouškami a domácí dezinfekcí čekají co přijde dál. Čas se zastavil, nejde nic plánovat, poslední dny se měnila situace každý den.To, jak si vedeme, se dozvíme nejdřív za týden.

17.3.2020 v 20:47 | Karma článku: 20.83 | Přečteno: 474 | Diskuse

Eva Svobodová

Pražská apokalypsa, den 13: jen samá pozitiva a životní jistoty!

Pátek třináctého, třináctý den koronavirové epidemie, to už si zaslouží jen samé pozitivní zprávy! Co asi?! Něco se najde... ale pravda, musí se trochu hledat :-) Zavřené hranice, ticho z EU, solidarita...

13.3.2020 v 16:43 | Karma článku: 28.98 | Přečteno: 665 | Diskuse

Eva Svobodová

Pražská apokalypsa, den 11: Světlo na konci tunelu.

Čína, Japonsko a Jižní Korea už jdou z nejhoršího, nárůst nemocných se zpomaluje. Nejvíc případů na milión obyvatel teď má Itálie. Čína už je až osmá, my stoupáme na 28. místo. Vycházející hvězdou epidemie je Německo.

11.3.2020 v 15:44 | Karma článku: 43.49 | Přečteno: 6267 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Tomáš Kučera

Jak být bohatý.

Spousta lidí chce mít hodně peněz. Tak si dnes zkusíme vysvětlit, jak se k nim dostat. Chce to především mít chuť investovat, jak do podniku, tak i do znalostí.

31.5.2020 v 21:13 | Karma článku: 4.70 | Přečteno: 174 | Diskuse

Jan Pražák

Feministky vítězí v boji o zrovnoprávnění žen na WC

Navždy pryč je klasický obrázek, kdy dámy stojí ve dlouhé frontě přede dveřmi s panenkou a obávají se, zda to stihnou například do skončení přestávky v divadle, zatímco muži chodí na panáčka bez čekání.

31.5.2020 v 18:27 | Karma článku: 19.59 | Přečteno: 526 | Diskuse

Marek Trizuljak

Krajina ležící, zvlněná - A drobný příběh o posvěcené dezinfekci

Ještě několik záznamů. Deník z karantény, která nyní už pomalu ustupujíce. Několik kontrastujících a přesto vzájemně ladících listů: Krajina jako kráska se zeleným tělem. Posvěcená dezinfekce. Naděje velikonoční a svatodušní..

31.5.2020 v 16:00 | Karma článku: 16.51 | Přečteno: 274 | Diskuse

Pavla Gomba

Patří děti do školy?

V minulých týdnech pandemie koronaviru uzavřela brány škol pro neuvěřitelnou jednu miliardu tři sta milionů dětí celkem v 188 zemích světa.

31.5.2020 v 14:56 | Karma článku: 15.27 | Přečteno: 1225 | Diskuse

František Kašpárek

Vyhoďte ji z kola ven!

Následující úvaha je pouze mým osobním názorem. Mohu mít pravdu, nebo částečně pravdu, mohu se mýlit. V duchu existence tří pravd: Moje pravda, tvoje pravda, a pravda.

31.5.2020 v 14:48 | Karma článku: 28.24 | Přečteno: 711 | Diskuse
Počet článků 81 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 6286

Chodím po světě, dívám se a ptám se. Jak to všechno funguje? Proč píšou noviny to, co píšou? Co bylo předtím? Jaké jsou souvislosti? A komu to prospěje?  Kdo se ptá, nezůstane hloupý. Kdo se ptá, nemusí se nechat vést a věřit. Kdo se ptá, najde svoji vlastní cestu. Jdete se mnou?

Astronauté z Crew Dragonu jsou na palubě Mezinárodní vesmírné stanice

Americká soukromá loď s lidskou posádkou Crew Dragon se připojila k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) a astronauté...

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

Na největší stavbě v Minecraftu pracuje 400 lidí již skoro devět let

Project Greenfield je jedním z největších fanouškovských projektů v počítačových hrách vůbec, jeho cílem je postavit v...